Kā izvēlēties pareizo viesnīcu ģimenei ar bērniem

Tā, beidzot tika pieņemts lēmums doties atvaļinājumā ar visu ģimeni, ar bērniem. Ir zināmi datumi un galamērķis. Atliek tikai atrast labāko viesnīcu ģimenēm ar bērniem. Plānojot atvaļinājumu ar bērniem, jums rūpīgi jāizvēlas viesnīcu. Viesnīca, kas īpaši orientēta uz ģimenes brīvdienām, nodrošinās 95% no jūsu ceļojuma panākumiem, padarot to neaizmirstamu un ērtu ikvienam. Tātad, kādi faktori jāņem vērā ģimenēm ar bērniem, izvēloties viesnīcu?

Zemāk ir daži vērtīgi mūsu padomi, kas noteikti palīdzēs izvēlēties piemērotāko viesnīcu atpūtai ar bērniem.

Attālums no lidostas

Piekrītiet, ka pēc nogurdinoša lidojuma vairāku stundu transfers nav laba perspektīva. Tāpēc, izvēloties viesnīcu, jums jāpievērš uzmanība tās attālumam no lidostas. Jo tuvāk tas ir, jo ātrāk jūs būsiet uz vietās. Ideālā gadījumā, protams, ņemt individuālu transferu, jo tas samazinās transfera ilgumu vismaz 2 reizes. Īpaši par to jāpadomā ģimenēm ar bērniem.

Viesnīcas atrašanās vieta

Vajag izvairieties no viesnīcām, kas atrodas pilsētas centrā un netālu no trokšņainiem naktsklubiem un diskotēkām. Labāk dzīvot kopā ar bērniem klusā un mierīgā vietā, kas ir ideāli piemērota relaksējošām ģimenes brīvdienām.

Infrastruktūra

Jāizvēlas viesnīcu ar attīstītu infrastruktūru bērniem. Viesnīcai ir jābūt savam bērnu rotaļu laukumam, ūdens atrakciju parkam, mini baseinam, zooloģiskajam dārzam, bērnu klubam, diskotēkām un animācijas programmām. Bērnu rotaļu laukumiem jābūt noēnotiem un aprīkotiem ar drošu rotaļu aprīkojumu. Stāvas nogāzes un kāpnes var būt īsts izaicinājums, ejot ar ratiem, tāpēc labāk izvēlēties viesnīcu ar līdzenu teritoriju. Laipni aicinātas ēnainas alejas un plašas zaļās zonas ar ērtiem soliņiem.

Bērnu ēdienkarte restorānā

Nebūs lieki, ja Jūsu izvēlētās viesnīcas restorānā ir bērnu ēdienkarte. Bērnu ēdienkartē vienmēr ir bērnu iecienītākie frī kartupeļi, desiņas utt. Bērni var būt ļoti kaprīzi, izvēloties ēdienu, ne mums par to Jums jāstāsta.

Medicīnas pakalpojumi

Jūs nekad nezināt, kas var notikt atvaļinājuma laikā. Uzziniet, vai viesnīcā ir aptieka un vai ir pieejams ārsts. Tas nebūs lieki, ja netālu no viesnīcas atrodas medicīnas centrs.

Izvēloties numuru

Ieteicam izvairieties no izmitināšanas divstāvu numuros ar augstam kāpnēm, it īpaši, ja bērni ir mazi un nesēž uz vietas. Labāk iepriekš uzzināt, kādi papildu gultas veidi tiek nodrošināti bērniem. Viesnīca var nodrošināt ar papildu gultu vai bērnu gultiņu.

Atsauksmes no ceļotājiem

Lasiet forumos atsauksmes no īstiem ceļotājiem, kuri ceļoja kopā ar bērniem uz konkrētām viesnīcām. Pievērsiet uzmanību, kuram viesnīcām ir vairāk sliktu vai labu atsauksmju. Tas palīdzēs izdarīt pareizo izvēli.

atgriezties