Biežāk uzdotie jautājumi

Pieteikuma un apmaksas kārtība

Pieejamos galamērķus vienmēr varat atrast sadaļā «Populārie galamērķi». Pēc galamērķa izvēlēs redzēsiet «Tuvākie piedāvājumi izvēlētajam galamērķim». Tālāk, ja nepieciešams, atzīmējam konkrētu reģionu, noradām nakšu skaitu, sastāvu, datumu, kad vēlamies sākt savu ceļojumu, un noklikšķiniet uz meklēšanas pogu.

Tagad, kad mūsu sistēma pamatojoties uz Jūsu norādītajiem kritērijiem ir filtrējusi rezultātus starp vairākiem tūkstošiem iespējam, varat sākt izvēlēties labāko viesnīcu savam ceļojumam.

Lapā ar viesnīcas aprakstu noklikšķiniet uz pogu “pieteikt” un aizpildiet pieteikuma veidlapu, norādot savu vārdu, kontakttālruņa numuru un e-pastu, kā arī atstājiet savu komentāru vai jautājumu.

Pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas mūsu komanda to apstrādās un ar jums sazināsies.

Par izvēlēto ceļojumu iespējams samaksāt ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā mūsu birojā.

Parasti, veicot rezervāciju, priekšapmaksas apmērs sastāda 5% no ceļojuma kopējām izmaksām, bet atlikušais maksājums nepieciešams 14 dienas pirms ceļojuma sākuma. Dažos gadījumos pirmās iemaksas summa var sasniegt 100%. Sīkāku informāciju par apmaksas noteikumiem saņemsiet no mūsu konsultantiem.

Par viesnīcas aprakstiem

Viesnīcas kategorija ir sistēma, kas tiek izmantota, lai klasificētu viesnīcas atbilstoši noteiktām kritērijam. Šī klasifikācija palīdz viesiem labāk izprast un salīdzināt viesnīcas piedāvājumu. Plašāka informācija par viesnīcas kategorijām atrodama «šeit».

Viesnīcas piedāvā dažādus numuru veidus, lai atbilstu dažādu viesu vajadzībām un prasībām. Katrs numura tips var nodrošināt atšķirīgu komfortu, iekārtu līmeni un papildu pakalpojumus. Plašāka informācija par numuru veidiem, kas tiek piedāvāti viesnīcās, atrodama «šeit».

BB, HB, AI, UAI ir saīsinājums no ēdināšanas plāna, kurš ir iekļauts konkrētajā piedāvājumā. Plašāka informācija par ēdināšanas veidiem, kas tiek piedāvāti viesnīcās atrodama «šeit».

Vispārīgie jautājumi

Ceļojuma cena veidojas no aviobiļešu cenas (vai jebkurš cits transporta veids), no viesnīcas numura izmaksām, kā arī no tūrisma operatora piedāvājuma. Cenas rezervēšanas sistēmās tiek regulāri atjaunotas, un tās var mainīties jebkurā brīdī atbilstoši vietu pieejamības lidmašīnā konkrētā lidojumā vai numuru pieejamības konkrētajā viesnīcā. Veicot rezervāciju cena fiksējas.

Bieži dzirdēts, ka izdevīgāk (lētāk) pirkt ceļojumu pēdējā brīdī. Patiesība ir. Bet jāņem vērā, ka var gadīties, ka Jūsu atvaļinājuma laikā var nebūt pēdējā brīža piedāvājumos. Var gadīties, ka Jūsu iecienītākā viesnīca ir izpārdota vai nav pieejami Jums piemērotie numuru veidi. It īpaši, ja vēlaties doties ceļojumā skolas brīvlaikā vai uz ziemassvētkiem. Šie datumi tiek izpārdoti jau iepriekš.

Ceļojuma dokumenti tiek izsniegti 1-2 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas veikšanas. Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, ņemiet vērā, ka samaksas diena tiek uzskatīta diena, kad maksājums saņemts KOLIBRI TRAVEL bankas kontā.