Brīnišķīgas pludmales, Vidusjūra un apbrīnojami skaistā Sarkanā jūra ar fantastisko zemūdens pasauli, pasaulslaveno koraļļu rifu, lieliskajiem kūrortiem, plašu viesnīcas kategoriju izvēli, līdz mūsdienām saglabātajiem seno civilizāciju pieminekļiem, daudzveidīgas ekskursijas: daudzveidīgas ekskursijas: ekskursijas: tuksnesis, Sfinksa, piramīdas un protams teicams daivings. Tas viss dod jums ceļojums uz Ēģipti!

HURGADA​ SĀKOT NO 336 EUR*

​Hurgada ir viens no pirmajiem un populārākajiem kūrortiem Ēģiptē. Pludmales Hurgadā ir īsta pasaka - tīras, smalkas smiltis, laba infrastruktūra, interesanta zemūdens pasaule un daudz izklaides. Pieejamas cenas ļauj atvaļinājumu padarīt par budžetu. Atvaļinājums “visai ģimenei” nebūs garlaicīgs - lielākoties pludmalēs un viesnīcu teritorijās tiek uzstādīti karuseļi un ūdens slidkalniņi. Daudzas vietas, kur pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni.

ŠARM EL ŠEIHA​ SĀKOT NO 375 EUR*

​Šarmelšeiha - karaļvalsts! Šarmelšeiha galvenokārt ir pazīstama kā ideāla vieta daivingam. Jūs varat snorkelēt visur. Sarkanās jūras dziļums ir pilns ar daudziem interesantiem objektiem - koraļļu dārziem, alām, rifiem, aļģēm un vrakiem. Daudzi kūrorta restorāni un kafejnīcas priecēs jūs ar ēģiptiešu un starptautiskajiem ēdieniem.
Neatradāt to, ko meklējāt? Uzrakstiet mums savas vēlmes un mēs palīdzēsim izvēlēties ceļojumu!