PLUDMALES ATPŪTA UZ MELNĀS JŪRAS PIEKRASTI, GRUZIJA!
Stāstīt par Gruzijas krāšņumu var bezgalīgi, un uzzināt šo valsti par vienu braucienu nesanāks, tikai iepazīties. Bet šī iepazīšanās sirdī atstās neticamas skaistuma pēdas, kas liks jums atgriezties katru reizi atverot jaunas šīs senās un sirsnīgās zemes šķautnes. Labākais laiks, lai apmeklētu Gruziju, ir jūnijs un septembris, kad visā valstī ir silts un saulains, bet ne pārāk karsts. Jūlijā-augustā varat droši doties uz Melnās jūras piekrasti un protams uz kalniem.
BATUMI -​ SĀKOT NO 317 EUR*

​​Batumi ir galvenais Melnās jūras kūrorts valstī. Viesnīcām ir augstas kvalitātes serviss, pludmales ar tīru ūdeni, kā arī restorāni piedāvā gardus nacionālās virtuves ēdienus un protams naktsklubi. Turklāt ir visas aktīvās atpūtas iespējas - niršana un ūdens sports.
KVARIATI -​ SĀKOT NO 819 EUR*

​​Kvariati ir neliels kūrorts 15 km attālumā no Batumi un tikai pāris kilometru attālumā no Turcijas robežas. Kluss kūrorts, ko ieskauj zaļumi un kalni. Kvariati pludmale ir viena no tīrākajām Gruzijā, jūras ūdens ir gandrīz caurspīdīgs.
KOBULETI -​ SĀKOT NO 577 EUR*

​​Kobuleti ir maza, klusa un mierīga kūrortpilsēta. Kobuleti pievilcība ir 10 kilometru gara pludmale, kas klāta ar maziem un lieliem oļiem. Pludmalē ir viss nepieciešamais atpūtai: saulessargi, sauļošanās krēsli.