Doties uz Grieķiju, lai trakā tempā aplūkotu ievērojamos vai, pretēji, gulēt pludmalē ir noziegums. Šajā valstī ir jābauda: ēdiens un vīns, jūra un pusdienlaika karstums, saziņa ar vietējiem iedzīvotājiem un dabu, antikvitātes un klusumu, diskotēkas un izklaide. Viss un uzreiz - citādāk vienalga nesanāks!

KORFU​ SĀKOT NO 331 EUR*

​Korfu kūrortos ir piemērota infrastruktūra. Korfu lepnums ir pludmales. Daudzi no tiem ir marķēti ar ziliem karogiem, gandrīz visi ir plakani un piemēroti ģimenēm ar bērniem. No pludmalēm līčos paveras neticami skati.

KRĒTA​ SĀKOT NO 331 EUR*

​Krēta ir lielākā Grieķijas sala. Ir patiesi maģiska, zili-zaļa jūra, spoži saules stari un lieliskas pludmales. Ir palmas, kalni un aizas. Krētas iedzīvotāji vienmēr ir draudzīgi un viesmīlīgi. Jums patiks!

PELOPONESA​ SĀKOT NO 361 EUR*

​Peloponesa - ļoti skaidra jūra, skaista daba, daudz atrakciju. Peloponesa ir ko redzēt. Peloponesa viesnīcas atstāj labu iespaidu. Daudzās no tām ir izveidoti apstākļi, lai jūs varētu pilnībā atpūsties kopā ar bērniem.

RODAS SALA​ SĀKOT NO 425 EUR*

​Rodas pludmales ir tīras, skaistas un lieliskas peldēšanai - arī kopā ar bērniem. Rodas salu mazgā divas jūras: Egejas jūra (rietumos) ar oļu pludmalēm un pastāvīgiem viļņiem, un Vidusjūra (austrumos) - tas ir smiltis un mierīgs ūdens. Viesnīcas labas kvalitāte. Rodas salā - katrs tūrists atradīs kaut ko pēc savas gaumes.
Neatradāt to, ko meklējāt? Uzrakstiet mums savas vēlmes un mēs palīdzēsim izvēlēties ceļojumu!