Bulgārija ir viens no budžeta tūristu galamērķiem. Cenas ir aptuveni salīdzināmas ar atpūtu Turcijā. Gandrīz visām Bulgārijas pludmalēm ir tīrs smilšains dibens. Arī krastā esošās smiltis ir ļoti tīras un mīkstas. Saule spīd gandrīz visu gadu, bet klimats ir ļoti maigs, patīkams atpūtai.
* Cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā. Ceļojuma cena var mainīties neatkarīgi no mums. Aktuālas cenas lūdzam precizēt pie mums.

KOTVA 4****​ SĀKOT NO 326 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

Viesnīca atrodas 115 km attāluma no Varnas lidostas, 40 km no Burgasa. Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 300m, līdz kūrorta centram ir apmēram 3 km (Saulainais krasts).

CONDOR HOTEL 4****​ SĀKOT NO 332 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

Viesnīca atrodas 35 km no Burgasas lidostas, kūrortkompleksā Saulainais krasts, 100 m no pludmales. Mājīgi numuri. Laipns personāls. Iesakām mierīgai atpūtai.​

AVENUE DELUXE 4****​ SĀKOT NO 343 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas 30 km no Burgasas lidostas, 500 m no kūrortkompleksa Saulainais krasts centra, 500 m no pludmales.Salīdzinoši jauna viesnīca, kas atrodas kūrorta nosacīti mierīgajā daļā, bet netālu no centra. Laipns personāls. Mājīgi numuri. Iesakām mierīgai atpūtai.

FENIX 4****​ SĀKOT NO 370 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

Attālums līdz lidostai ir apmēram 115 km (Varna), 40 km (Burgasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 900 m (Saulainais krasts). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 100 m. Viesnīcu no pludmales atdala iela.

DIAMOND 4****​ SĀKOT NO 375 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas 35 km no Burgasas lidostas, kūrort-kompleksa Saulainais krasts centrā, 300 m no pludmales. Viesnīca tūristiem ar pieticīgām prasībām. Atrodas pašā kūrorta centrā, blakus dažādām izklaides vietām un diskotēkām. Iesakām ekonomiskai atpūtai, kā arī jauniešiem un tūristiem, kuri lielāko atpūtas daļu plāno pavadīt ārpus viesnīcas.

GLOBUS 4****​ SĀKOT NO 379 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Attālums līdz lidostai ir apmēram 30 km (Burgasa), 115 (Varna). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 m (Saulainais Krasts). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 50 m. Viesnīcu no pludmales atdala promenāde. Viesnīca atrodas trokšņainā kūrorta daļā.

HOLIDAY PARK 4****​ SĀKOT NO 380 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas 30 km no Varnas lidostas, 127 km no Burgasas lidostas, 500 m no kūrortkompleksa Zelta smiltis centra, 300 m no pludmales. Viesnīca ekonomiskai un mierīgai atpūtai, atrodas parku zonā.

KORAL 4****​ SĀKOT NO 385 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas Sv. Konstantīna un Helēnas kūrortkompleksā, 129 km no Burgasas pilsētas lidostas, 16 km no Varnas pilsētas lidosta, 6 m no kūrorta centra un 500 m no pludmales. Viesnīca ģimenes atpūtai kūrorta zaļajā zonā. Piemērota atpūtai kopā ar bērniem.

LUNA 4****​ SĀKOT NO 385 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas 25 km no Varnas lidostas, 127 km no Burgasas lidostas, kūrortkompleksā Zelta smiltis, 50 m no pludmales. Veiksmīga lokācija – atrodas klusajā kūrorta daļā un tuvu jūrai. Mierīga pastaiga līdz kūrorta centram aizņems aptuveni 15 minūtes. Iesakām mierīgai atpūtai.

HRIZANTEMA 4****​ SĀKOT NO 391 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas 35 km no Burgasas lidostas, 500 m no kūrortkompleksa Saulainais krasts centra, 200 m no pludmales. Viesnīca ar apzaļumotu teritoriju, atrodas jūras tuvumā. Iesakām mierīgai ģimenes atpūtai.

LAGUNA BEACH RESORT & SPA 4****​ SĀKOT NO 392 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

Viesnīca atrodas 43 km no Burgasas lidostas, 3 km no kūrortpilsētas Sozopoles centra, 30 m no Zelta zivtiņas pludmales. Klusa, apzaļumota vieta. Mājīgi numuri. Iesakām mierīgai atpūtai.

MERCURY SUNNY BEACH 4****​ SĀKOT NO 394 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas 30 km no Burgasas lidostas, kūrortkompleksa Saulainais krasts centrā, 150 m no pludmales. Viesnīca atrodas kūrorta centrā, netālu no pludmales. Ir animācija un bērnu diskotēka. Iesakām ģimeņu atpūtai.

MARIETA PALACE 4****​ SĀKOT NO 395 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas 30 km no Burgasas lidostas, Nesebras kūrortpilsētā, 600 m no pludmales. Viesnīca ar mājīgiem numuriem. Blakus daudz veikalu, arī tirdzniecības ieliņās. Iesakām mierīgai atpūtai.

KAVKAZ GOLDEN DUNE 4****​ SĀKOT NO 399 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas 30 km no Burgasas lidostas, 1 km no kūrortkompleksa Saulainais krasts centra, 50 m no pludmales. Viesnīca atrodas atstatus no trokšņainā kūrortkompleksa centra, taču tā ir labi dislocēta attiecībā pret pludmali. Atsaucīgs personāls. Iesakām mierīgai atpūtai.

FESTA PANORAMA 4**** SĀKOT NO 400 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas 25 km no Burgasas lidostas, 50 m no Nesebras kūrorta centra, 150 m no pludmales. Laba lokācija – netālu no pludmales. Līdz vecpilsētai aptuveni 20 minūšu pastaiga. Mājīgi numuri, mierīga ģimeniska gaisotne. Blakus ir autobusu pietura. Iesakām atpūtai ģimenēm.

VIAND 4**** SĀKOT NO 406 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

​Viesnīca atrodas 35 km no Burgasas lidostas, Saulainā krasta kūrortā (250 m no centra), pie jūras. Viesnīca ar labu lokāciju – atrodas pašā pludmalē, blakus kūrorta centram. Apkārtnē daudz veikalu, restorānu un bāru.

ROME PALACE DELUXE 4****​ SĀKOT NO 410 EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

Viesnīca atrodas kūrortkompleksā Saulainais krasts, 30 km no Burgasas pilsētas lidostas, 1,5 km no kūrorta centra un 200 m no pludmales. Jauna mājīga viesnīca. Laba cenas un kvalitātes attiecība. Laipns personāls. Iesakām mierīgai ģimenes atpūtai.​

COLOSSEUM 4****​ SĀKOT NO --- EUR* ​VIENAI PERSONAI UZ 7 NAKTIS.

Viesnīca atrodas atrodas 28 km no Burgasas lidostas, kūrortkompleksā Saulainais krasts, 100 m no kūrorta centra, pie pašas jūras.Viesnīcai ir laba lokācija – pie pašas jūras un blakus kūrorta centram. Tuvumā – diskotēkas, naktsklubi utt. Piemērota jaunatnes atpūtai.​
Neatradāt to, ko meklējāt? Uzrakstiet mums savas vēlmes un mēs palīdzēsim izvēlēties ceļojumu!