* Ceļojuma cena var mainīties neatkarīgi no mums. Aktuālas cenas lūdzam precizēt pie mums.

AAE - SĀKOT NO 465 EUR*

Kurorti: Abū Dabī, Adžmāna, Dubaija, Rāselhaima, Šārdža.

​AAE ir pasakaina valsts, kurā debesskrāpji no stikla un metāla izaug starp bezgalīga tuksneša smiltīm. AAE nav sliktu laika apstākļu, un visas pludmales ir smilšainas, nevainojami tīras. Ja jums patīk lielisks viesnīcu serviss, šopings no rīta līdz vakaram, peldēšana siltajā jūrā un jūs esat piekasīgi pie izklaižu izvēles - jums šurp! AAE ir pasaulē lielākais akvārijs, slēpošanas kūrorts tuksnesī, pārsteidzošs mošejas skaistums, daudzi iepirkšanās centri ar tūkstošiem veikalu un, protams, luksusa viesnīcas kvalitatīvai atpūtai.

AZERBAIDŽĀNA - SĀKOT NO 455 EUR*

​Pludmales sezona 2020: maijs - septembris
Kurorti: Baku.

​Azerbaidžāna ir uguņu valsts un īsta Kaukāza pērle, kur austrumu kolorīts saliek apbrīnojamu simbiozi ar rietumu progresu. Azerbaidžāna ir unikāla daba, unikāla kultūra, gadsimtiem ilga vēsture ar savām paražām un tradīcijām, izsmalcināta virtuve, kas apmierinās visprasīgākā gardēža cerības, un, beidzot, tā ir kaukāziešu draudzīgums un viesmīlība, pienācīgs apkalpošanas līmenis un patīkamas cenas. Maigais siltais klimats ļauj maijā atvērt pludmales sezonu un gandrīz līdz septembra vidum ļauties Kaspijas jūras viļņiem.

BULGĀRIJA - SĀKOT NO 326 EUR*

​Pludmales sezona 2020: maijs - septembris
Kurorti: Albena, Burgasa, Nesebra, Saulainais krasts.

Bulgārija ir viens no budžeta tūristu galamērķiem. Cenas ir aptuveni salīdzināmas ar atpūtu Turcijā. Gandrīz visām Bulgārijas pludmalēm ir tīrs smilšains dibens. Arī krastā esošās smiltis ir ļoti tīras un mīkstas. Saule spīd gandrīz visu gadu, bet klimats ir ļoti maigs, patīkams atpūtai.

ĒĢIPTE - SĀKOT NO 336 EUR*

Pludmales sezona 2020-2021: oktobris - aprīlis
​Kurorti: Dehaba, Hurgada, Sal Hašiša, Šarm eš Šeiha.

​Brīnišķīgas pludmales, Vidusjūra un apbrīnojami skaistā Sarkanā jūra ar fantastisko zemūdens pasauli, pasaulslaveno koraļļu rifu, lieliskajiem kūrortiem, plašu viesnīcas kategoriju izvēli, līdz mūsdienām saglabātajiem seno civilizāciju pieminekļiem, daudzveidīgas ekskursijas: daudzveidīgas ekskursijas: ekskursijas: tuksnesis, Sfinksa, piramīdas un protams teicams daivings. Tas viss dod jums ceļojums uz Ēģipti!

​​GRIEĶIJA - SĀKOT NO 331 EUR*

Pludmales sezona 2020: aprīlis - oktobris
​Kurorti: Korfu, Krēta, Peloponesa, Roda, Santorini.

​Doties uz Grieķiju, lai trakā tempā aplūkotu ievērojamos vai, pretēji, gulēt pludmalē ir noziegums. Šajā valstī ir jābauda: ēdiens un vīns, jūra un pusdienlaika karstums, saziņa ar vietējiem iedzīvotājiem un dabu, antikvitātes un klusumu, diskotēkas un izklaide. Viss un uzreiz - citādāk vienalga nesanāks!

GRUZIJA - SĀKOT NO 408 EUR*

Pludmales sezona 2020: maijs - septembris
Kurorti: Batumi.

​Stāstīt par Gruzijas krāšņumu var bezgalīgi, un uzzināt šo valsti par vienu braucienu nesanāks, tikai iepazīties. Bet šī iepazīšanās sirdī atstās neticamas skaistuma pēdas, kas liks jums atgriezties katru reizi atverot jaunas šīs senās un sirsnīgās zemes šķautnes. Labākais laiks, lai apmeklētu Gruziju, ir jūnijs un septembris, kad visā valstī ir silts un saulains, bet ne pārāk karsts. Jūlijā-augustā varat droši doties uz Melnās jūras piekrasti un protams uz kalniem.

HORVĀTIJA​ - SĀKOT NO 506 EUR*

Pludmales sezona 2020: jūnijs - augusts
Kurorti: Rijeka.

Horvātija ir gleznaina, neskarta daba. Horvātija ir viena no videi draudzīgākajām vietām! Adrijas jūras pludmales ir apbalvotas ar UNESCO Zilo karogu – par etalona tīrību. Lielāko daļu piekrastes viesnīcu ieskauj brīnišķīgi priežu mežu parki. Viesnīcu līmenis atbilst deklarētajai kategorijai. Cenas Horvātijā ir nedaudz zemākas par vidējām cenām Eiropā.

INDONĒZIJA​ - SĀKOT NO 1058 EUR*

Pludmales sezona 2020: maijs - jūnijs
Kurorti: Bali.

Neaizmirstama Indonēzija - eksotika, neskarta Bali daba un Sumatras melno smilšu pludmales. Indonēzijas pludmales ir krāšņas. Caurspīdīga jūra, dažādu toņu smiltis, palmas. Indonēzijā ir ļoti augstas kvalitātes un ērtas viesnīcas, kas pilnībā atbilst to vērtībai. Aktīvās un pludmales atpūta, sērfings un ekskursijas.

KANĀRIJU SALAS​ - SĀKOT NO 535 EUR*

Pludmales sezona 2020-2021: oktobris - aprīlis
Kurorti: Tenerife.

​Kanāriju salas ir mūžīgas vasaras zeme ar ideālu klimatu, ar ielejām un smilšainajām pludmalēm. Kanāriju salas ir patiesi eksotiskas: tropiskas ainavas, melnas vulkānu pludmales un garšīgie eksotiskie augļi. Visās salās ar vulkāniem, ūdenskritumiem, “Mēness” ielejas no sasalušas lavas. Un šeit ir lielisks serviss un īsta paradīze sērfotājiem un ūdenslīdējiem.

KATARA - SĀKOT NO 733 EUR*

Pludmales sezona 2020-2021: novembris - marts
Kurorti: Doha.

​Katara pārstāv ideāla austrumu kūrorta iemiesojumu. Lielisks serviss, draudzīga attieksme pret tūristiem, neskatoties uz musulmaņu dzīves veidu valstī, un salīdzinoši zemās cenas diez vai ļaus jums palikt vienaldzīgiem pret šo valsti. Okeāna piekraste ar brīnišķīgajām zelta pludmalēm liks jums iemīlēties šajā apbrīnojamajā valstī, kurā arābu pasaku aura mierīgi pastāv līdzās ar mūsdienīgām tehnoloģijām un komfortu.

KIPRA - SĀKOT NO 293 EUR*

Pludmales sezona 2020: aprīlis - septembris
Kurorti: Aijanapa, Larnaka, Limasola, Pafa.

Kipra ir trešā lielākā sala un viens no populārākajiem kūrortu galamērķiem Vidusjūrā. Kipras kūrorti ir pilni ar dažādu kategoriju viesnīcām, sākot no vienkāršām un lētām 2* līdz dārgām un greznām 5*, turklāt pat 2 * būs pienācīga līmeņa un ar gaisa kondicionētāju. Uz salas ir maigs, mērens klimats, bet pludmales ir ļoti tīras.

KUBA​ - SĀKOT NO 1243 EUR*

Pludmales sezona 2020-2021: decembris - marts
​Kurorti: Havana.

​Brīvības sala Kubu tūristi mīl par skaistu dabu, lieliskajām pludmalēm, rumu, cigāriem... Gandrīz visa Kuba ir viena piekraste ar pludmales kūrortiem. Kubas pludmales ir vienas no labākajām uz planētas: smilšainas, ar ērtu piekļuvi jūrai, daudzas ir apzīmētas ar Zilo karogu.

MALDIVAS - SĀKOT NO 2541 EUR*

Pludmales sezona 2020-2021: novembris - marts
Kurorti: Maldīvu salas.

Maldīvija tiek uzskatīta par vienu no labākajiem eksotiskajiem galamērķiem. Daudz gleznainu salu (atolu) Indijas okeāna siltajos ūdeņos. Visas salas kā izlase: ar zilām lagūnām, smilšainām pludmalēm un unikālu dabu. Šeit ir kvalitatīva atpūta: miers un klusums, kilometri ar pludmalēm, bagāta zemūdens pasaule, augstas klases viesnīcas un ļoti skaista daba.

MAURĪCIJA​ - SĀKOT NO --- EUR*

Pludmales sezona 2020-2021: decembris - marts
​Kurorti: Maurīcija.

Maurīcija - valsts uz Indijas okeāna salām, kas ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, lagūnām un rifiem. Tropos ir ūdenskritumi un dažādi savvaļas dzīvnieki. Apkalpošana viesnīcās teicamā līmenī. Maurīcijā jūs atradīsit visu nepieciešamo lieliskām brīvdienām.

MEKSIKA​ - SĀKOT NO --- EUR*

Pludmales sezona 2020-2021: decembris - marts
​Kurorti: Kankūna.

​Meksika - atpūta labākajās Karību jūras un Klusā okeāna pludmalēs. Meksikas pludmales ir lieliskas: dažādu toņu mīkstas smiltis un palmas. Meksika ir tekila, lieliska virtuve un aizdedzinoša diskotēka!

MELNKALNE​ - SĀKOT NO 370 EUR*

Pludmales sezona 2020: maijs - septembris
Kurorti: Tivata.

Melnkalnē lēta un kvalitatīva pludmales atpūta. Melnkalne ir skaista jūra, daba, gaļas un zivju virtuves restorāni, ir ko redzēt un kur izklaidēties. Plaši attīstīti apartamentu noma, kas ir ļoti ērti ģimenēm ar bērniem.

PORTUGĀLE​ - SĀKOT NO 492 EUR*

Pludmales sezona 2020: oktobris - novembris
Kurorti: Lisabona, Madeira.

Labākās pludmales Atlantijas okeāna krastā, augsta līmeņa viesnīcas, pārsteidzoša arhitektūra, senās pilis, gardi ēdieni un aromātisks vīns - jūs varat to visu dabūt uzreiz, Portugālē!

​SEIŠELU SALAS - SĀKOT NO 1068 EUR*

Pludmales sezona 2020: maijs - jūnijs
​Pludmales sezona
 2020-2021: decembris - marts
Kurorti: Mae.

​Seišelu salas ir paradīze Indijas okeāna centrā. Pludmales ir baltas un smilšainas, platas un nošķirtas. Viesnīcās tiek garantēts visaugstākais serviss, kas atbilst visiem starptautiskajiem standartiem.

SPĀNIJA​ - SĀKOT NO --- EUR*

Pludmales sezona 2020: maijs - oktobris
Kurorti: Maljorka, Kosta del Sola, Ivisa, Barselona.

​Saulainā, jautrā Spānija gaida tūristus Vidusjūras pludmalēs. Pludmales - Spānijas bagātība! Spānija bagāta ar neskaitāmām visa veida pludmalēm - smilšainām, oļu, akmeņainajām un pat no vulkāniskajām melnajām smiltīm. Valstī visas pludmales ir pašvaldības un bez maksas - pieeja tām nav ierobežota, bet restorāni un tavernas piedāvā pievienoties Spānijas virtuozai virtuvei un vīniem.

TAIZEME - SĀKOT NO 599 EUR*

Pludmales sezona 2020-2021: novembris - marts
Kurorti: Pataja, Puketa.

Taizemē bez pārspīlējumiem ir viss: senie tempļi, satriecošā zemūdens pasaule un senatnīgās pludmales salās ar ideālām ainavām - jūru, palmām un smiltīm. Naktsdzīves sirds Pataija ar saviem bāriem, diskotēkām un skaisto Puketu, , izcilu virtuvi un šopingu. Viesnīcas Taizemē pārsvarā lēti un turklāt neslikta līmeņa.

TANZĀNIJA​ - SĀKOT NO --- EUR*

Pludmales sezona 2021: janvāris - marts
​Kurorti: Zanzibāra.

​Tūrisms Tanzānijā ir attīstīts daudzu dabas atrakciju klātbūtnes dēļ. Vairāk nekā 44% Tanzānijas teritorijas aizņem unikāli vairāku kilometru gari nacionālie parki ar dažādiem dzīvniekiem, senie vulkāni, garš okeāna krasts un gleznainas salas. Arī viesnīcu klāsts ir daudzveidīgs, sākot no vienkāršas līdz ļoti labam līmenim.

TUNISIJA​ - SĀKOT NO 463 EUR*

Pludmales sezona 2020: maijs - oktobris
Kurorti: Enfida, Džerba.

Tunisija - unikāla daba, koraļļu piekraste, plaši plašumi un zaļas oāzes padarīja Tunisiju par ideālu atpūtas vietu: lielisks Eiropas serviss, tīrākā jūra, zelta pludmales, pārsteidzošā virtuve, maigais klimats, unikālā austrumu eksotika. Lieliskas aktīvas atpūtas iespējas, ekskursijas, sērfings, safari un piedzīvojumi Sahārā tuksnesī ar kamieļiem.

​​TURCIJA - SĀKOT NO 311 EUR*

Pludmales sezona 2020: aprīlis - oktobris
​Kurorti: Alanja, Antalja, Beleka, Kemera.

Turcijā dodas vairāk uz pludmales, nevis uz ekskursijas atpūtu. Turcijas pludmalēm nav nepieciešama reklāma: : tie šeit - galvenais tūristu magnēts. Četru jūru valstī - Melnajā, Marmārā, Egejas jūrā un Vidusjūrā - savādāk nevar būt. Turcija ir pārsteidzoša valsts, kas apvieno Eiropas un Austrumu kultūru iezīmes. 

VJETNAMA​ - SĀKOT NO 896 EUR*

Pludmales sezona 2020-2021: decembris - marts
​Kurorti: Hošimina.

​Vjetnama - skaista daba un pludmales. Daudzveidīgs viesnīcu klāsts - no mini viesnīcām līdz luksusa. Pakalpojumi viesnīcās ir augstas kvalitātes vidējā Eiropas līmenī, par pieņemamām cenām. Vjetnamiešu virtuve var būt viena no spilgtākajām un neaizmirstamākajām ceļojumu pieredzēm visā Dienvidaustrumu Āzijā.
Neatradāt to, ko meklējāt? Uzrakstiet mums savas vēlmes un mēs palīdzēsim izvēlēties ceļojumu!