* Ceļojuma cena var mainīties neatkarīgi no mums. Aktuālas cenas lūdzam precizēt pie mums.

ANDORA​ SĀKOT NO 502 EUR*

Slēpošanas sezona 2021: februāris - aprīlis
​Kurorti: Andora la Velja, Enkampa, Lamasana, Pala-Arinsala, Pasa de la Kaza, Soldeu-Eltartera.

Izbaudiet atpūtu Andoras ekskluzīvajos kalnu slēpošanas kūrortos! Andora ir mājīga, droša un komfortabla valsts, kurā var labi atpūsties.

ARMĒNIJA​ SĀKOT NO 383 EUR*

​Kurorti: Tsagkhadzor​.

Armēnija ir lieliska vieta, kur pavadīt ziemas brīvdienas kopā ar visu ģimeni. Armēnijas slēpošanas kūrorti aprīkojuma un pakalpojumu kvalitātes ziņā nekādā ziņā nav zemāki par populārajiem ārvalstu analogiem. Mēs palīdzēsim plānot atvaļinājumu kvalitatīvi un par pieņemamu cenu. Par ceļojumu uz Armēniju uz visu mūžu paliks patīkamas atmiņas.

AUSTRIJA​ SĀKOT NO 609 EUR*

Slēpošanas sezona 2021: februāris - marts
​Kurorti: Austrumtirole, Cellamzē-Kapruna, Gašteinas ieleja, Heiligenbluta, Insbruka un Īglsa, Meirhofene-Cillertāle, Nassfelde, Neištifta un Štubajtāle, Zeldene un Octāle​.

Austrija ir ideāli piemērota atpūtai kopā ar bērniem. Kūrortos ir kalnu slēpošanas un snovborda skolas bērniem un pusaudžiem. Aktīviem un mūsdienīgiem jauniešiem izveidotas dažādas sarežģītības pakāpes kalnu slēpošanas trases.

BULGĀRIJA​ SĀKOT NO --- EUR*

​Kurorti: Bansko​.

Ziemas atpūta Bulgārijā. Ziemā kalnu slēpotājus gaida Borovecas, Pamporovas, Bansko kalnu slēpošanas kūrorti. Tajos atrodas trases gan slēpotājiem, gan snovbordistiem.

FRANCIJA​ SĀKOT NO 629 EUR*

Slēpošanas sezona 2021: janvāris
​Kurorti: Ženēva.

Slēpošanas kūrorti Francijā tiek uzskatīti par vienu no labākajiem ziemas kūrortiem pasaulē. Vairāk nekā četri tūkstoši slēpošanas, snovborda, bobsleja un citu aktīvās ziemas atpūtas veidu trases. Trases ir sarežģītas, ļaujot ērti pavadīt laiku gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

ITĀLIJA​ SĀKOT NO 580 EUR*

Slēpošanas sezona 2021: janvāris - marts
​Kurorti: Alpečimbra, Dolomiti di Brenta, Kronplaca, Val Gardena, Val di Fassa, Verona​.

Kalnu slēpošanas kūrorti var apmeklēt kopā ar bērniem. Augstā apkalpošanas kultūra viesnīcās un sniegbaltās kalnu virsotnes neatstās vienaldzīgus kalnu slēpošanas fanus.
Neatradāt to, ko meklējāt? Uzrakstiet mums savas vēlmes un mēs palīdzēsim izvēlēties ceļojumu!