IDEJAS ATPŪTAI PĀRIEM!
Ja gribas atpūsties divatā vai ar kompāniju bez bērniem, labāk izvairieties no ģimenes viesnīcām. Mēs jums esam izvēlējušies viesnīcas bez bērniem (Adults Only). Apkārt ir tikai pieaugušie, bez ratiem un mazuļa raudāšanas! Izvēlaties tādu kūrortu savējam nākamajam braucienam, ja vēlaties patiesi atpūsties!
ĒĢIPTE - PĀRIEM!
BEL AIR AZUR RESORT 4****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGHADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Hurgada). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 3 km (Hurgada). Attālums līdz smilšu-akmeņu pludmalei ir apmēram 250 m. Viesnīca ar nelielu, taču jauku teritoriju. Labs servisa līmenis. Kopīga sporta infrastruktūra ar viesnīcu “Arabia Azur”. Iesakām mierīgai atpūtai, kā arī atpūtai jauniešiem.
SUNRISE HOLIDAY 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 9 km (Hurgada). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 500 m (Hurgada). Jūras krastā, pie smilšu pludmales.
STEIGENBERGER PURE LIFESTYLE Adults Only 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 5 km (Hurgada). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Hurgada). Jūras krastā, pie smilšu pludmales.
MERAKI RESORT SHARM EL SHEIKH 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, ŠARM EL ŠEIHA, ŠARK BEI. Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 16 km (Naama Bei). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei.
RIXOS SHARM EL SHEIKH 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, ŠARM EL ŠEIHA, NABK BEI. Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 22 km (Naama Bei). Jūras krastā, pie smilšu pludmales.
IBEROTEL PALACE 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, ŠARM EL ŠEIHA, SHARM EL MAYA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 24 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 500 m (Old Sharm El Sheikh). Jūras krastā, pie smilšu pludmales.
GRIEĶIJA - PĀRIEM!
STELLA ISLAND LUXURY RESORT & SPA 5*****

Viesnīcas dizains veidots modern stilā, izmantoti dabiski materiāli. Viesnīcas “rozīnīte” ir baseins-lagūna, kas šķērso visu viesnīcas teritoriju. Iesakām mierīgai atpūtai pāriem. Vakara izklaides – Hersonisa (5 km). Autobusu pietura – blakus viesnīcai.

MARBELLA NIDO SUITE HOTEL AND VILLAS 5*****
​​Viesnīcas komplekss atrodas pakalnā, no kurienes paveras panorāmas skats uz Jonijas jūru. Kopta apzaļumota teritorija. Interesanta stila Suite numuri ar privātām terasēm. Mierpilna gaisotne viesnīcā – tā neuzņem viesus jaunākus par 16 gadiem. Iesakām romantiskai atpūtai.

THE IXIAN GRAND 5*****

​​Moderna, gaumīgi dizainēta viesnīca. Kopta, lēzena teritorija. Numuru un interjeru noformējumā izmantoti pārsvarā gaišie toņi, kā arī minimālisma akcenti. Attīstītā infrastruktūra, kvalitatīvais serviss, relaksējošā gaisotne vedina baudīt mierīgu atpūtu. Iesakām atpūtai romantiski noskaņotiem pāriem.
PALMERA BEACH HOTEL & SPA 4****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 25 km (Hērakleja). Viesnīca atrodas kūrorta centrā (Hersonisa). Pie smilšu pludmales. Stilā interesanta mūsdienīga viesnīca pieaugušajiem, kas atrodas Hersonisas kūrortpilsētas galvenajā krastmalā. Nesen, 2019. gadā veikta pilna apjoma renovācija. Pastaigas attālumā atrodas visi populārākie kūrorta klubi un bāri. Novietojums būs pa prātam tūristiem, kas mīl vakara pastaigas pa krastmalu. Iesakām mierīgai un romantiskai atpūtai, kā arī atpūtai jaunatnei.
CRETA STAR 4****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, RETIMNA, SCALETA, RETHYMNO. Attālums līdz lidostai ir apmēram 70 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 12 km (Retimna). Jūras krastā, pie smilšu pludmales. Viesnīca atrodas klusajā kūrorta daļā. Viesnīca ar lielu apzaļumotu teritoriju un attīstītu infrastruktūru. Aktīva animācija Eiropas tautu valodās. Visupirms iesakām ģimenes atpūtai kopā ar bērniem. Vakara izklaides – Retimno pilsēta (12 km).
INFINITY BLUE BOUTIQUE 4****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 23 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 200 m (Hersonisa). Līdz smilšu-oļu pludmalei ir apmēram 10 m. Dizaina viesnīca Infinity Blue Boutique Hotel & Spa atrodas Hersonisā, tieši pie pludmales, kurai ir piešķirts Zilā karoga sertifikāts. Viesiem ir pieejams āra peldbaseins, baseina bārs un 2 restorāni.
TURCIJA​ - PĀRIEM!
HEAVEN BEACH RESORT & SPA 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, SIDE, KIZILAGAC. Attālums līdz lidostai ir apmēram 75 km (Antālija), 95 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 15 km (Side). Jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales.
COOKS CLUB ALANYA 4****

​​Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 125 km (Antālija), 45 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 500 m (Alānija). Jūras krastā, pie smilšu pludmales.
SUNPRIME C-LOUNGE 5*****

​​Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALĀNIJA, TOSMUR. Attālums līdz lidostai ir apmēram 150 km (Antālija), 25 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 5 km (Alānija). Līdz smilšu-oļu pludmalei ir apmēram 50 m.
ADAM & EVE ADULTS ONLY (+16) 5*****

Viesnīca tikai pieaugušajuem (16+). Mūsdienīga un grezna viesnīca ar plašu plašu teritoriju, ar lielisku smilšu pludmali, kas ir atzīmēta ar Zilā Karoga sertifikātu. Viesnīcas viesi īpaši novērtēs izcilu ēdināšanu un viesnīcas lielisko atrašanās vietu Belekā. Tuvumā esošie golfa laukumi ir ļoti iecienīti viesnīcas viesu vidū.
CRYSTAL BOUTIQUE BEACH RESORT 5*****

​Viesnīca tikai pieaugušajiem (16+). Viesnīca atrodas Belekā, 40 km attālumā no Antālijas lidostas, 18 km attālumā no izklaides parka «The Land of Legends». Viesnīcai ir 125 m gara smilšu-oļu pludmalei publiskajā zonā. Viesnīca piedāvā "utra viss iekļauts" ēdināšanu, viesi var izmantot visas Crystal Family Resort & SPA ērtības, izņemot izmitināšanu.
ALBA ROYAL 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, SIDE, COLAKLI. Attālums līdz lidostai ir apmēram 55 km (Antālija). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Side). Jūras krastā, pie smilšu pludmales. Relaksējoša un mierīga atmosfēra tikai pieaugušajiem paredzētajā viesnīcā (izmitināšana tikai no 16 gadu vecuma). Kvalitatīvas spa iespējas ar dažādu procedūru izvēli. Ideāla vieta mierīgai atpūtai. Piedāvā dažādas aktivitātes sporta mīļotājiem: mini golfs, loka šaušana, boulings, teniss utt.
Neatradāt to, ko meklējāt? Uzrakstiet mums savas vēlmes un mēs palīdzēsim izvēlēties ceļojumu!