IDEJAS ATPŪTAI KOPĀ AR BĒRNIEM!
Ceļojot ar bērniem, atpūtai jābūt ne tikai interesantai un izglītojošai, bet arī drošai un ērtai gan bērniem, gan pieaugušajiem. Īpaši jums mēs esam izvēlējušies interesantākās viesnīcas, kas ir īpaši piemērotas ceļojumiem ar bērniem. Viesnīcas ar siltiem baseiniem un skaistām teritorijām, mini klubiem, tematiskiem pasākumiem un visdažādākajām izklaides iespējām!
ĒĢIPTE - KOPĀ AR BĒRNIEM!

SEAGULL BEACH RESORT & CLUB 4****

Viesnīca atrodas pilsētas centrā, jūras krastā, apmēram 10 km attālumā no Hurgadas lidostas. Tuvumā atrodas daudzi restorāni, bāri un veikali. Ir ūdens slidkalniņi, mini klubs bērniem. Iesakām jauniešiem un ģimenes atpūtai ar bērniem.

ALBATROS AQUA PARK SHARM EL SHEIKH 4****

Ģimenes viesnīca ar lielu teritoriju, atrodas 19km attālumā no Šarm el Šeihas lidostas, 8 km attālumā no Šarm el Šeihas kūrortpilsētas centra, 800 m attālumā no privātās smilšu-oļu pludmales. Līdz pludmalei regulāri kursē transfērs. Viesnīca piedāvā "viss iekļauts" ēdināšanu, a la carte restorānu, āra peldbaseinu, akvaparku, dzudzveidīgas aktīvās atpūtas iespējas, bērnu mini klubu, animāciju. Viesnīca ir ļoti piemērotas ģimenes brīvdienām ar bērniem.

CORAL SEA WATERWORLD 5*****

Ģimenes viesnīca atrodas 15 km attālumā no Šarm el Šeihas lidostas, blakus privātai smilšu pludmalei. Viesnīča piedāvā "viss iekļauts" 24h ēdināšanu, a la carte restorānus, vairākus āra peldbaseinus, akvaparku ar ūdens slaidiem bērniem un pieaugušajiem, daudzveigīdas aktīvās atpūtas iespējas, tostapr ūdens sportu pludmalē par papildu samaksu. Mazākajiem ceļotājiem viesnīca piedāvā baseinu, ūdens slaidus, mini klubu, animāciju.

PHARAOH AZUR RESORT 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 12 km (Hurgada). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 18 km (Hurgada). Jūras krastā, pie smilšu pludmales. Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Viesnīca ar lielu teritoriju. Ir divu tipu bungalow, kas labi piemēroti atpūtai ģimenēm ar bērniem, pat lielām ģimenēm. Iesakām atpūtai ģimenēm kopā ar bērniem.
ALBATROS PALACE RESORT HRG 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 7 km (Hurgada). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Hurgada). Jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales. Viesnīca ar komfortabliem numuriem un laipnu, atsaucīgu personālu. Iesakām atpūtai jauniešiem un ģimenēm kopā ar bērniem.
ALBATROS DANA BEACH RESORT 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 15 km (Hurgada). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Hurgada). Jūras krastā, pie smilšu pludmales. Viesnīca ar plašu un skaistu apzaļumotu teritoriju. Ir sava “lēnā” upīte, pa kuru var izbraukt ar laivu vai katamarānu. Nelieli numuri. Ļoti draudzīgs personāls. Iesakām ģimenes atpūtai kopā ar bērniem.
ALBATROS AQUA BLU RESORT SSH 4****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, ŠARM EL ŠEIHA, HADABA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 22 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Naama Bei). Līdz pludmalei ar koraļļu rifiem ir apmēram 700 m.
GRIEĶIJA - KOPĀ AR BĒRNIEM!

AQUA SUN VILLAGE & WATER PARK 4****

Viesnīca ar AI bāzes konceptu un plašu teritoriju, atrodas atstatu no pludmales. Attīstīta infrastruktūra. Teritorijā – akvaparks ar ūdensslīdkalniņiem. Iesakām aktīvai ģimenes atpūtai, kā arī tiem, kurus interesē Hersonisas kūrorta vakara un nakts izklaides. Viesnīcas teritorijas un korpusu novietojuma īpatnības ir faktors, kas neļauj šo viesnīcu ieteikt viesiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām. Vakara izklaides – Hersonisa (2 km). Autobusu pietura – 800 m.

FODELE BEACH & WATER PARK HOLIDAY RESORT 5*****

Ģimenes viesnīca ar labi attīstītu infrastruktūru, ar satriecošu skatu uz līci un plašu pludmali. Viesnīca atrodas 28 km attālumā no Hēraklijas lidostas. Viesnīcai ir privātā 400 m gara smilšu pludmale ar smilšu-oļu ieeju jūrā. Viesnīca saviem viesiem piedāvā "viss iekļauts" ēdināšanu, a la carte restorānu. Viesnīcas teritorijā ir pelbaseini ar akvaparku, daudzveidīgas aktīvās atpūtas iespējas. Bērniem ir bērnu baseins, mini klubs, rotaļu laukums, animācija. Lieliska viesnīca ģimenes brīvdienām.

STELLA VILLAGE HOTEL & BUNGALOWS 3***

Lieliska ģimenes viesnīca 17 km attālumā no Hēraklijas lidostas, pie jūras. Pāri ceļam no viesnīcas ir publiska 300 m gara smilšu-oļu pludmale. Saviem viesiem viesnīca piedāvā "viss iekļauts" ēdināšanu, a la carte restorānus, āra peldbaseinu ar dažiem ūdens slaidiem, daudzveidīgas aktīvās atpūtas iespējas, kā arī bērnu mini klubu.

PILOT BEACH RESORT 5*****

Ģimenes viesnīca salas ziemeļu daļā, zaļājā kūrortā Georgioupolis. Attālums līdz lidostai ir 103 km, blakus plašai 300 m garai smilšu privātai pludmalei publiskajā zonā. Viesnīca saviem viesiem piedavā dažādus ēdināšanas veidu, a la carte restornānus, vairākus āra peldbaseinus. Viesnīcā ir trenažieru zāle, SPA, tenisa laukums un citas atpūtas un izklaides iespējas. Bērniem ir bērnu baseins ar ūdens slaidiem, mini klubs, animācija, rotaļu laukums, bērnu bufete restorānā. Viesnīca ir piemērota ģimenes atpūtai ar bērniem.
STELLA PALACE RESORT & SPA 5*****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA, ANALIPSIS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1 km (Alalipsis). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 200 m. Viesnīca atrodas klusajā kūrorta daļā. Viesnīcu no pludmales atdala iela. ​Moderna viesnīca ar attīstītu infrastruktūru. Plaša apzaļumota teritorija. Laipna un atsaucīga apkalpošana. Jauks numuru fonds. Animācija dienas laikā un izklaides programma vakara stundās. Viesnīcas atrašanās atstatu no kūrorta centra nāks par labu tūristiem, kuri iecienījuši vakara pastaigas gar jūru. Iesakām atpūtai pāriem un ģimenēm, t.sk. arī kopā ar bērniem.
IKAROS BEACH LUXURY RESORT & SPA 5*****

Grezna ģimenes viesnīca tradicionālajā stilā. Viesnīca atrodas kūrortā Stalida, 33 km attālumā no Heraklijas lidostas, pludmales pirmajā līnijā. Viesnīcai ir privātā 250 m gara smilšu pludmale ar bezmaksas saulesargiem un saules krēsliem. Izmitināšanu viesnīčā var rezervēt ar dažādiem ēdināšanas veidiem, tostarp ar "viss iekļauts". Viesnīcas teritorijā ir vairāki baseini, trenažieru zāle, a la carte restorāni, aktīvās atpūtas iespējas, lielisks SPA. Bērniem ir baseins, rotaļu laukums, mini klubs un animācija. Lieliska izvēle ģimenes brīvdienām.
GOUVES WATER PARK HOLIDAY RESORT 5*****

​​Šī naktsmītne ir 4 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Kūrorts Gouves Waterpark Holiday atrodas Guvesā, tikai 300 metru attālumā no smilšu pludmales. Viesu rīcībā ir 3 saldūdens baseini, skaistumkopšanas centrs un numuri ar gaisa kondicionētāju un balkonu.
TURCIJA - KOPĀ AR BĒRNIEM!

KAHYA RESORT AQUA & SPA 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, PAYALLAR. Attālums līdz lidostai ir apmēram 110 km (Antālija), 60 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 16 km (Alanija). Līdz pludmalei ir apmēram 50 m.

CLUB KASTALIA HOLIDAY VILLAGE 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, KONAKLI. Attālums līdz lidostai ir apmēram 113 km (Antālija) , 48 km (Gazipasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 12 km (Alānija). Jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales.

MUKARNAS SPA & RESORT 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, OKURCALAR. Attālums līdz lidostai ir apmēram 90 km (Antālija), 80 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 32 km (Alanija). Jūras krastā.

PRIMASOL HANE FAMILY RESORT HOTEL 4****
​​
Viesnīca atrodas kūrorta ciematā Evrenseki, 65 km attālumā no Antālijas, 300 metru attālumā no pludmales. Ģimenes atpūtas viesnīca, kas atrodas pastaigas attālumā no pludmales.
UTOPIA WORLD DE LUXE HOTEL 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, KARGICAK. Attālums līdz lidostai ir apmēram 155 km (Antālija), 18 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Alanija). Līdz smilšu-oļu pludmalei ir apmēram 150 m. Debeszila jūra, karsta saule, plaši numuri un daudzas atrakcijas "Viss iekļauts" komplektā.
ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL BELEK 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, BELEKA, BOGAZKENT. Attālums līdz lidostai ir apmēram 40 km (Antālija), 145 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Beleka). Jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales. Laba A la Carte restorānu izvēle. Ideāla izvēle romantisku pāru brīvdienām. Fantastisks ūdens parks ar slidkalniņiem un boulinga zāli. Viesnīca ar oriģinālu arhitektūru izvietota skaistajā Vidusjūras dabas ainavā, tā ir ļoti populāra, jo tājā ir augsts apkalpošanas līmenis un laba atrašanās vieta Belekā.
LONICERA WORLD RESORT HOTEL 5*****

​Ģimenes viesnīca Alānijā. Atrodas 90 km attālumā līdz Antālijas lidostai, 20 km līdz Alānijas centram, pludmales pirmajā līnijā. Viesnīcai ir privātā 350 m gara smilšu pludmale. Viesnīca piedāvā saviem viesiem "ultra viss iekļauts" ēdināšanu, a la carte restorānu, vairākus āra peldbaseinus pieaugušajiem un bērniem ar ūdens slidkalniņiem, bērnu klubu, aktīvās atpūtas daudzveidību, animāciju visai ģimenei. Ļoti piemērota ģimenes brīvdienām ar bērniem.
Neatradāt to, ko meklējāt? Uzrakstiet mums savas vēlmes un mēs palīdzēsim izvēlēties ceļojumu!