IDEJAS ATPŪTAI KOPĀ AR BĒRNIEM!
Ceļojot ar bērniem, atpūtai jābūt ne tikai interesantai un izglītojošai, bet arī drošai un ērtai gan bērniem, gan pieaugušajiem. Īpaši jums mēs esam izvēlējušies interesantākās viesnīcas, kas ir īpaši piemērotas ceļojumiem ar bērniem. Viesnīcas ar siltiem baseiniem un skaistām teritorijām, mini klubiem, tematiskiem pasākumiem un visdažādākajām izklaides iespējām!
BULGĀRIJA - KOPĀ AR BĒRNIEM!

GRIFID HOTEL BOLERO 4****

Viesnīca atrodas BULGĀRIJA, VARNA, ZELTA SMILTIS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 40 km (Varna), 160 km (Burgasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 600 m (Zelta smiltis). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 50 m.

SOL NESSEBAR BAY & MARE 4****

Viesnīca atrodas BULGĀRIJA, BURGASA, SAULAINAIS KRASTS, NESSEBAR. Attālums līdz lidostai ir apmēram 120 km (Varna), 35 km (Burgasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Nesebāra). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 50 m.

HVD CLUBHOTEL MIRAMAR 4****

Viesnīca atrodas BULGĀRIJA, VARNA, OBZORA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 65 km (Varna), 75 km (Burgasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Obzor). Jūras krastā, pie smilšu pludmales. Viesnīca atrodas klusajā kūrorta daļā.

HRIZANTEMA 4****

Viesnīca atrodas BULGĀRIJA, SAULAINAIS KRASTS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 115 km (Varna), 40 km (Burgasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 750 m (Saulainais Krasts). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 400 m. Viesnīca atrodas rosīgajā kūrorta daļā. Viesnīca ar apzaļumotu teritoriju, atrodas jūras tuvumā. Iesakām mierīgai ģimenes atpūtai.
DIT EVRIKA BEACH CLUB HOTEL 4****

Viesnīca atrodas BULGĀRIJA, SAULAINAIS KRASTS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 115 km (Varna), 40 km (Burgasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 500 m (Saulainais Krasts). Jūras krastā, pie smilšu pludmales. Mājīga viesnīca ar ērtu novietojumu – tuvumā jūra un krastmala. Skaista apzaļumota teritorija, ūdensatrakciju parks, lieliska animācija un daudzveidīga ēdināšana. Iesakām ģimenes atpūtai, t.sk. kopā ar bērniem.
ROYAL PALACE HELENA PARK 5*****

Viesnīca atrodas BULGĀRIJA, BURGASA, SAULAINAIS KRASTS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 115 km (Varna), 40 km (Burgasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Saulainais krasts). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 150 m. Viesnīca atrodas klusajā kūrorta daļā. Laba viesnīca ar AI koncepciju – piemērota ģimenes atpūtai kopā ar bērniem. Viena no nedaudzajām viesnīcām Saulainā krasta kūrortā, kura pludmalē saviem viesiem piedāvā saulessargus un atpūtas krēslus bez maksas. Augsts servisa līmenis – par to viesnīca ne reizi vien saņēmusi prestižus starptautiskus apbalvojumus.
ĒĢIPTE - KOPĀ AR BĒRNIEM!

SEA GULL BEACH RESORT 4****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Hurgada). Viesnīca atrodas kūrorta centrā (Hurgada). Jūras krastā, pie smilšu pludmales.

PICKALBATROS ALBATROS AQUA PARK SHARM EL SHEIKH 4****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, ŠARM EL ŠEIHA, HADABA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Naama Bei).

CORAL SEA WATERWORLD 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, ŠARM EL ŠEIHA, NABK BEI. Attālums līdz lidostai ir apmēram 15 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 30 km (Naama Bei). Jūras krastā, pie smilšu pludmales.

PHARAOH AZUR RESORT 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 12 km (Hurgada). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 18 km (Hurgada). Jūras krastā, pie smilšu pludmales. Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Viesnīca ar lielu teritoriju. Ir divu tipu bungalow, kas labi piemēroti atpūtai ģimenēm ar bērniem, pat lielām ģimenēm. Iesakām atpūtai ģimenēm kopā ar bērniem.
PICKALBATROS ALBATROS PALACE RESORT 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 7 km (Hurgada). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Hurgada). Jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales. Viesnīca ar komfortabliem numuriem un laipnu, atsaucīgu personālu. Iesakām atpūtai jauniešiem un ģimenēm kopā ar bērniem.
PICKALBATROS DANA BEACH RESORT 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 15 km (Hurgada). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Hurgada). Jūras krastā, pie smilšu pludmales. Viesnīca ar plašu un skaistu apzaļumotu teritoriju. Ir sava “lēnā” upīte, pa kuru var izbraukt ar laivu vai katamarānu. Nelieli numuri. Ļoti draudzīgs personāls. Iesakām ģimenes atpūtai kopā ar bērniem.
GRIEĶIJA - KOPĀ AR BĒRNIEM!

AQUA SUN VILLAGE & WATER PARK 4****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 25 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1,2 km (Hersonisa). Līdz smilšu-oļu pludmalei ir apmēram 800 m.

FODELE BEACH & WATER PARK HOLIDAY RESORT 5*****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, FODELE. Attālums līdz lidostai ir apmēram 25 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 3 km (Fodele).

STELLA VILLAGE HOTEL & BUNGALOWS 3***

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA, ANALIPSIS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 18 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1 km (Alalipsis). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 50 m.

PILOT BEACH RESORT 5*****

Viesnīca atrodas 99 km no Iraklijas lidostas, 18 km no Retimno, 1 km no Georgiupoles zvejnieku ciema, pie jūras. Vakara izklaides – Retimno (18 km), Georgiupole (1 km). Autobusu pietura – 50 m. Viesnīca, kas celta tradiconālā Krētas ciema stilā un kurā sajūtama tam piemītošā gaisotne. Skaisti kopta apzaļumota teritorija un lieliska smilšu pludmale, kur var palaimēties sastapt jūras bruņurupučus Caretta-Caretta. Īpaši viesnīcas akcenti: moderns Oliva SPA centrs ar unikālām programmām; "Almyra Fish & Sushi" jūras velšu restorāns ar kreatīviem sušī un svaigi pagatavotām zivīm terasē, no kuras paveras panorāmas skats uz Almiras līci; kristību un laulību ceremonijas Sv. Dimitrisa un Sv. Harlampija pareizticīgo kapelā, kas uzcelta viesnīcas krāšņi ziedošajā dārzā. Viesnīcai ir papildu izdevīgi piedāvājumi jaunlaulātajiem un patstāvīgajiem klientiem, tiek piedāvātas romantiskas SPA ceremonijas – SPA-Suite ar džakuzi tropu terasē. Attīstīta bērnu atpūtas infrastruktūra. Iesakām viesnīcu atpūtai pāriem, t.sk. romantiski noskaņotiem, biznesa cilvēkiem, sporta mīļotājiem, kā arī ģimenēm ar bērniem.​
STELLA PALACE RESORT & SPA 5*****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA, ANALIPSIS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1 km (Alalipsis). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 200 m. Viesnīca atrodas klusajā kūrorta daļā. Viesnīcu no pludmales atdala iela. ​Moderna viesnīca ar attīstītu infrastruktūru. Plaša apzaļumota teritorija. Laipna un atsaucīga apkalpošana. Jauks numuru fonds. Animācija dienas laikā un izklaides programma vakara stundās. Viesnīcas atrašanās atstatu no kūrorta centra nāks par labu tūristiem, kuri iecienījuši vakara pastaigas gar jūru. Iesakām atpūtai pāriem un ģimenēm, t.sk. arī kopā ar bērniem.
IKAROS BEACH LUXURY RESORT & SPA 5*****

Viesnīca atrodas 33 km no Iraklijas lidostas, 1 km no Malijas ciema, 500 m no Stalidas ciema, jūras krastā. Daudzveidīga un kvalitatīva ēdināšana, labs serviss – lūk, viesnīcas nenoliedzami stiprās puses. Komfortabli apstākļi atpūtai ģimenēm kopā ar bērniem. Moderns SPA centrs ar dažādām ķermeņa un sejas kopšanas procedūrām. Laba lokācija starp diviem kūrortciemiem: līdz Malijai (bāri, naktsklubi) – 15 minūšu, bet līdz Stalidai (tavernas, kafejnīcas, veikaliņi) vien 5 minūšu gājiens. Varam ieteikt visu kategoriju tūristiem.
TURCIJA - KOPĀ AR BĒRNIEM!

KAHYA RESORT AQUA & SPA 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, PAYALLAR. Attālums līdz lidostai ir apmēram 110 km (Antālija), 60 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 16 km (Alanija). Līdz pludmalei ir apmēram 50 m.

CLUB KASTALIA HOLIDAY VILLAGE 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, KONAKLI. Attālums līdz lidostai ir apmēram 113 km (Antālija) , 48 km (Gazipasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 12 km (Alānija). Jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales.

MUKARNAS SPA & RESORT 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, OKURCALAR. Attālums līdz lidostai ir apmēram 90 km (Antālija), 80 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 32 km (Alanija). Jūras krastā.

HANE FAMILY RESORT HOTEL 5*****
​​
Viesnīca atrodas kūrorta ciematā Evrenseki, 65 km attālumā no Antālijas, 300 metru attālumā no pludmales. Ģimenes atpūtas viesnīca, kas atrodas pastaigas attālumā no pludmales.
UTOPIA WORLD DE LUXE HOTEL 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, KARGICAK. Attālums līdz lidostai ir apmēram 155 km (Antālija), 18 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Alanija). Līdz smilšu-oļu pludmalei ir apmēram 150 m. Debeszila jūra, karsta saule, plaši numuri un daudzas atrakcijas "Viss iekļauts" komplektā.
ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL BELEK 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, BELEKA, BOGAZKENT. Attālums līdz lidostai ir apmēram 40 km (Antālija), 145 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Beleka). Jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales. Laba A la Carte restorānu izvēle. Ideāla izvēle romantisku pāru brīvdienām. Fantastisks ūdens parks ar slidkalniņiem un boulinga zāli. Viesnīca ar oriģinālu arhitektūru izvietota skaistajā Vidusjūras dabas ainavā, tā ir ļoti populāra, jo tājā ir augsts apkalpošanas līmenis un laba atrašanās vieta Belekā.
Neatradāt to, ko meklējāt? Uzrakstiet mums savas vēlmes un mēs palīdzēsim izvēlēties ceļojumu!