IDEJAS ATPŪTAI KOPĀ AR BĒRNIEM!
Ceļojot ar bērniem, atpūtai jābūt ne tikai interesantai un izglītojošai, bet arī drošai un ērtai gan bērniem, gan pieaugušajiem. Īpaši jums mēs esam izvēlējušies interesantākās viesnīcas, kas ir īpaši piemērotas ceļojumiem ar bērniem. Viesnīcas ar siltiem baseiniem un skaistām teritorijām, mini klubiem, tematiskiem pasākumiem un visdažādākajām izklaides iespējām!
BULGĀRIJA - KOPĀ AR BĒRNIEM!

GRIFID HOTEL BOLERO 4****

Viesnīca atrodas BULGĀRIJA, VARNA, ZELTA SMILTIS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 40 km (Varna), 160 km (Burgasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 600 m (Zelta smiltis). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 50 m.

SOL NESSEBAR BAY & MARE 4****

Viesnīca atrodas BULGĀRIJA, BURGASA, SAULAINAIS KRASTS, NESSEBAR. Attālums līdz lidostai ir apmēram 120 km (Varna), 35 km (Burgasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Nesebāra). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 50 m.

HVD CLUBHOTEL MIRAMAR 4****

Viesnīca atrodas BULGĀRIJA, VARNA, OBZORA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 65 km (Varna), 75 km (Burgasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Obzor). Jūras krastā, pie smilšu pludmales. Viesnīca atrodas klusajā kūrorta daļā.

ĒĢIPTE - KOPĀ AR BĒRNIEM!

SEA GULL BEACH RESORT 4****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, HURGADA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Hurgada). Viesnīca atrodas kūrorta centrā (Hurgada). Jūras krastā, pie smilšu pludmales.

PICKALBATROS ALBATROS AQUA PARK SHARM EL SHEIKH 4****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, ŠARM EL ŠEIHA, HADABA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Naama Bei).

CORAL SEA WATERWORLD 5*****

Viesnīca atrodas ĒĢIPTE, ŠARM EL ŠEIHA, NABK BEI. Attālums līdz lidostai ir apmēram 15 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 30 km (Naama Bei). Jūras krastā, pie smilšu pludmales.

GRIEĶIJA - KOPĀ AR BĒRNIEM!

AQUA SUN VILLAGE & WATER PARK 4****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 25 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1,2 km (Hersonisa). Līdz smilšu-oļu pludmalei ir apmēram 800 m.

FODELE BEACH & WATER PARK HOLIDAY RESORT 5*****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, FODELE. Attālums līdz lidostai ir apmēram 25 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 3 km (Fodele).

STELLA VILLAGE HOTEL & BUNGALOWS 3***

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA, ANALIPSIS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 18 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1 km (Alalipsis). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 50 m.

TURCIJA - KOPĀ AR BĒRNIEM!

KAHYA RESORT AQUA & SPA 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, PAYALLAR. Attālums līdz lidostai ir apmēram 110 km (Antālija), 60 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 16 km (Alanija). Līdz pludmalei ir apmēram 50 m.

CLUB KASTALIA HOLIDAY VILLAGE 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, KONAKLI. Attālums līdz lidostai ir apmēram 113 km (Antālija) , 48 km (Gazipasa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 12 km (Alānija). Jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales.

MUKARNAS SPA & RESORT 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA, OKURCALAR. Attālums līdz lidostai ir apmēram 90 km (Antālija), 80 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 32 km (Alanija). Jūras krastā.

HANE FAMILY RESORT HOTEL 5*****
​​
Viesnīca atrodas kūrorta ciematā Evrenseki, 65 km attālumā no Antālijas, 300 metru attālumā no pludmales. Ģimenes atpūtas viesnīca, kas atrodas pastaigas attālumā no pludmales.
Neatradāt to, ko meklējāt? Uzrakstiet mums savas vēlmes un mēs palīdzēsim izvēlēties ceļojumu!