IDEJAS ATPŪTAI PĀRIEM!
Ja gribas atpūsties divatā vai ar kompāniju bez bērniem, labāk izvairieties no ģimenes viesnīcām. Mēs jums esam izvēlējušies viesnīcas bez bērniem (Adults Only). Apkārt ir tikai pieaugušie, bez ratiem un mazuļa raudāšanas! Izvēlaties tādu kūrortu savējam nākamajam braucienam, ja vēlaties patiesi atpūsties!
GRIEĶIJA - PĀRIEM!
STELLA ISLAND LUXURY RESORT & SPA 5*****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA, ANALIPSIS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 19 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1 km (Alalipsis). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 200 m.

MARBELLA NIDO SUITE HOTEL AND VILLAS 5*****

​Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KORFU, SOUTH EAST, AGIOS IOANIS SOUTH. Attālums līdz lidostai ir apmēram 17 km (Korfu). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Moraitikiai). Jūras krastā, pie oļu pludmales.

THE IXIAN GRAND 5*****

​​Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, RODAS SALA, IXIA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Rodosa). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 500 m (Iksija). Jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales.
PALMERA BEACH HOTEL & SPA 4****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 25 km (Hērakleja). Viesnīca atrodas kūrorta centrā (Hersonisa). Pie smilšu pludmales. Stilā interesanta mūsdienīga viesnīca pieaugušajiem, kas atrodas Hersonisas kūrortpilsētas galvenajā krastmalā. Nesen, 2019. gadā veikta pilna apjoma renovācija. Pastaigas attālumā atrodas visi populārākie kūrorta klubi un bāri. Novietojums būs pa prātam tūristiem, kas mīl vakara pastaigas pa krastmalu. Iesakām mierīgai un romantiskai atpūtai, kā arī atpūtai jaunatnei.
CRETA STAR 4****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, RETIMNA, SCALETA, RETHYMNO. Attālums līdz lidostai ir apmēram 70 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 12 km (Retimna). Jūras krastā, pie smilšu pludmales. Viesnīca atrodas klusajā kūrorta daļā. Viesnīca ar lielu apzaļumotu teritoriju un attīstītu infrastruktūru. Aktīva animācija Eiropas tautu valodās. Visupirms iesakām ģimenes atpūtai kopā ar bērniem. Vakara izklaides – Retimno pilsēta (12 km).
INFINITY BLUE BOUTIQUE 4****

Viesnīca atrodas GRIEĶIJA, KRĒTA, HERSONISA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 23 km (Hērakleja). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 200 m (Hersonisa). Līdz smilšu-oļu pludmalei ir apmēram 10 m. Dizaina viesnīca Infinity Blue Boutique Hotel & Spa atrodas Hersonisā, tieši pie pludmales, kurai ir piešķirts Zilā karoga sertifikāts. Viesiem ir pieejams āra peldbaseins, baseina bārs un 2 restorāni.
KIPRA - PĀRIEM!
AMAVI HOTEL 5*****

​​Viesnīca atrodas Kipra, Pafa. Atrodas 132 km no Larnakas starptautiskās lidostas, 15 km no Pafas lidostas, 1 km no Pafas kūrortpilsētas tūrisma zonas centra. Pilnīgi jauna viesnīca ar Made-for-Two koncepciju, kura speciāli izstrādāta, rūpējoties par pāru atpūtu. Atrodas 1. līnijā, pastaigas attālumā no senās gleznainās Pafas ostas, viduslaikos celtās pils un promenādes ar kafejnīcām un restorāniem. No visiem viesnīcas numuriem, kā arī no visām sabiedriskajām zonām paveras tiešs skats uz jūru. Iesakām romantiskai un mierīgai atpūtai pāriem un jaunlaulātajiem.
THE IVI MARE 5*****

​​Viesnīca atrodas Kipra, Pafa. Atrodas 160 km no Larnakas lidostas, 15 km no Pafas lidostas, 5 km no Pafas centra, pašā jūras krastā. Pilnīgi jauna viesnīca, kura atklāta 2019. gada maijā. Atrodas jūras krastā, netālu no Pafas pilsētas centra. Moderns dizains, mājīgi numuri un laba infrastruktūra. Šī ir viesnīca visiem tiem, kas novērtē komfortu un elegantas atpūtas gaisotni.
THE CIAO STELIO DELUXE HOTEL 5*****

​Viesnīca atrodas Kipra, Larnaka. Atrodas 4 km no Larnakas lidostas, 2 km no Larnakas pilsētas centra, 1. līnijā no pludmales (otrpus ceļam). Salīdzinoši jauna, moderna viesnīca, kas uzcelta 2015. gadā. Laba lokācija (atrodas populārajā MacKenzie rajonā, kur daudz restorānu, bāru, tavernu un veikalu). Gaumīgi iekārtoti komfortabli numuri. Restorāns ar izcilu menu. Pludmale otrpus ceļam. Ideāla viesnīca elitārai un komfortablai pludmales atpūtai bez bērniem.
SPĀNIJA - PĀRIEM!
LAS ARENAS 4****

​​Viesnīca atrodas SPĀNIJA, MALAGA, BENALMADENA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 14 km (Malaga). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1,2 km (Benalmadena). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 20 m. Jauka un mājīga viesnīca. 
ROC LAGO ROJO 4****

​​Viesnīca atrodas SPĀNIJA, MALAGA, TORREMOLINOS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Malaga). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1,6 km (Torremolinos). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 50 m. Lieliski piemērota romantiskām brīvdienām.
FENIX 4****

​​Viesnīca atrodas SPĀNIJA, MALAGA, TORREMOLINOS. Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Malaga). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 150 m (Torremolinos). Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 150 m. Labs izmitināšanas līmenis.
TURCIJA​ - PĀRIEM!
HEAVEN BEACH RESORT & SPA 5*****

Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, SIDE, KIZILAGAC. Attālums līdz lidostai ir apmēram 75 km (Antālija), 95 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 15 km (Side). Jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales.
COOKS CLUB ALANYA 4****

​​Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALANJA. Attālums līdz lidostai ir apmēram 125 km (Antālija), 45 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 500 m (Alānija). Jūras krastā, pie smilšu pludmales.
C-LOUNGE HOTEL 5*****

​​Viesnīca atrodas TURCIJA, ANTĀLIJA, ALĀNIJA, TOSMUR. Attālums līdz lidostai ir apmēram 150 km (Antālija), 25 km (Gazipaša). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 5 km (Alānija). Līdz smilšu-oļu pludmalei ir apmēram 50 m.
Neatradāt to, ko meklējāt? Uzrakstiet mums savas vēlmes un mēs palīdzēsim izvēlēties ceļojumu!